Naše služby

Podobně jako Vy, naši potenciální zákazníci, si klademe otázku, proč byste si měli vybrat pro odškodnění svých nároků na náhradu škody právě nás. Uvědomujeme si, že se pohybujeme v konkurenčním prostředí a stále pracujeme na tom, aby naše nabídka byla tou nejvýhodnější pro Vás.

Pomoc ihned od vzniku škody
Abyste se mohli stát našimi klienty, nepotřebujete žádné úřední potvrzení (například o účasti na dopravní nehodě), že jste utrpěli škodu. Poskytujeme pomoc všem poškozeným již od vzniku škody. V dnešní době jsou naprosto běžné situace, kdy se snaží skuteční viníci všemi legálními i nelegálními cestami zbavit své odpovědnosti.

Advokát pro celé řízení
Veškeré právní jednání s viníkem, Policií, soudy, pojišťovnami a dalšími osobami v souvislosti s Vaší škodou činí výhradně advokát specializovaný na problematiku náhrady škody a újmy.

Žádné platby předem
Naše odměna je předem dohodnuta podílem z vymožené náhrady škody. Proto nám nic neplatíte dopředu. Žádnou zálohu, žádné soudní ani jiné poplatky, žádné náklady na znalecké posudky. Tento bod neplatí v případě trestných činů a případných dalších okolností, kdy Vám předložíme individuální nabídku.

Předběžné posouzení vždy zdarma
I v případě, že se nedohodneme na spolupráci, je předběžné posouzení Vašeho případu vždy zdarma. Poté Vám předložíme konkrétní nabídku řešení Vaší situace.

Nejvyšší možné odškodné
Jsme přímo zainteresováni na výši vymoženého odškodného. Proto uděláme vše, aby bylo co nejvyšší. Dáme Vám přesné instrukce, jak postupovat v dané fázi řízení. Kdy a jaký hlášení nebo posudek je potřeba, jakým komunikovat s lékaři, Policií, soudy, ale také viníkem nehody a pojišťovnou.

Garantujeme rychlost reakce
Vzhledem k našim požadavkům na spolupracující advokáty dokážeme zaručit, že Vaše nároky budou uplatněny v nejbližším možném termínu, zpravidla do 24 hodin od předání dokumentů ke zpracování.

Další výhody Vám rádi představíme telefonicky nebo na on-line či osobní schůzce. Kdykoliv volejte na číslo +420 774 019 960.

Pokud máte zájem o další informace, prosím vyplňte níže uvedený formulář. Jeho vyplnění je zcela nezávazné. Budou Vás kontaktovat naši zástupci, kteří Vám sdělí další podrobné informace.

Úrazy na chodníku

Užíváme cookies abychom Vám zajistili funkčnost našich stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Otevřít chat
Naši právníci jsou on-line!
Dobrý den,
Jak Vám můžeme pomoci?