Nahlásit škodu online
Volejte od 9 do 17 hodin

+420 774 019 960

Kolik to stojí

Jsme přesvědčeni, že kvalitní služby mají svou cenu. Běžná hodinová sazba advokátů se pohybuje v rozmezí od 1.000,- do 5.000,- Kč, nezřídka i výše. Navíc je zcela běžné, že advokát na své služby požaduje zálohu předem. Často se tak stává, že si poškození nemohou dovolit kvalitní právní služby a nemohou své nároky správně uplatnit. Aby se každý mohl domoci svých práv, nabízíme Vám finanční pomoc při uplatnění Vašich nároků.

 • Posouzení případu zcela zdarma
  Zašlete nám informace a dokumenty k Vašemu případu a naši právníci je zcela zdarma pečlivě prostudují, posoudí Vaše šance ve sporu a sdělí Vám vhodný postup k uplatnění Vašich nároků.
 • Žádné platby předem
  Na rozdíl od běžných advokátů nepožadujeme žádnou zálohu na právní služby, žádné soudní ani jiné poplatky, žádné náklady na znalecké posudky.
 • Podíl na získaném plnění
  Naše odměna je předem dohodnuta podílem z vymožené náhrady škody. Tím jsme spolu s Vámi motivováni k získání co nejvyššího odškodného a uplatníme veškeré nároky, na něž máte nárok.
 • Naše služby platí protistrana
  V každém případě požadujeme, aby za naše služby zaplatila protistrana, nejčastěji viník nehody nebo pojišťovna. Toto náhrada nákladů se započítává do naší odměny. V mnoha případech tedy naše služby mohou být pro Vás zcela zdarma.

 

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem provozovatele. K získání a využití uvedených služeb je třeba uzavřít smlouvu s provozovatelem za individuálně dohodnutých podmínek. Provozovatel není povinen smlouvu uzavřít. Služba nazvaná „Kvalifikované posouzení odškodného“ je vždy placená – částečně předem, částečně po jejím poskytnutí.

Pokud máte zájem o další informace, prosím vyplňte níže uvedený formulář. Jeho vyplnění je zcela nezávazné. Budeme Vás kontaktovat a sdělíme Vám další podrobné informace.

  captcha